Multikody do Seo Katalogów

Jedną z najpopularniejszych, najprostszych i przynoszących dobre efekty metod pozycjonowania jest dodawanie wpisów z linkiem do pozycjonowanej strony na wysokiej jakości katalogach stron. Tzw. katalogowanie to metoda, której koniec co roku wróży część pozycjonerów, niemniej nadal jest to jeden z fundamentów pozycjonowania. Można się z taką tezą nie zgadzać, lecz fakty i testy mówią same za siebie. Oczywiście nie można opierać linkbuildingu tylko i wyłącznie na katalogach, lecz wybrać część wysokiej jakości katalogów stron i publikować wpisy z linkami do pozycjonowanej domeny.

Istnieją w sieci różnego rodzaju katalogi stron – darmowe, moderowane, zaspamowane, płatne itd. Ważną kwestią jest jakość katalogów, ilość spamu oraz poziom indeksacji.

Katalogowanie w płatnych katalogach może być już teraz o wiele tańsze, dzięki tzw. multikodom – oszczędności osiągają nawet 60% ceny normalnej.

Polecamy zakup multikodów do wysokiej jakości katalogów stron na multikody.ltb.pl – Zapraszamy do sprawdzenia cen.

Informacja o autorze: Redakcja

Redakcja serwisu Portal-Seo.pl - Profesjonalne artykuły, aktualności i informacje o promocji w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Zapraszamy do czytania naszych wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *