Rynek SEO w Norwegii

Pozycjonuj się w kraju Wikingów

Norwegia słynie z bogactwa niezależności i pięknej natury. Jest to także jeden z ulubionych kierunków migracji Polaków. Zakładają oni tam nie tylko swoje rodziny ale także firmy. Dlatego postanowiliśmy przygotować artykuł na temat osiągania lepszych wyników w tamtejszych wyszukiwarkach a ściśle mówiąc w google.no. Odpowiednik naszej wszystko wiedzącej wyszukiwarki w kraju fiordów ma się dobrze – podobnie jak w większości innych państw Europy. Jednak Norwegia to kraj dosyć specyficzny przynajmniej dla nas Polaków zatem przyda się dowiedzieć nieco więcej o reklamie właśnie w tym kraju.

norwegiaNie będzie przesadą powiedzieć, że Norwedzy nie przepadają za reklamami. Bilbordów praktycznie nie uświadczymy na ulicach a wszyscy zdają się nie wyściubiać nosa w domu. Czy zatem cały marketing schował się w zakamarkach internetu? Z pewnością nie cały ale znaczna jego część. Przy czym bardzo ważnym aspektem jest tu wielkość kraju – Norwegia to ledwie kilka milionów ludzi. Tak ilość miesięcznych wyszukiwani siłą rzeczy jest znacznie mniejsza niż choćby w Polsce. Czy to oznacza, że nie opłaca się tu pozycjonować? Absolutnie nie!

Po prostu pozycjonowanie w Norwegii aby było efektywne musi być bardziej przemyślane a ze względu na rozpiętość geograficzną kraju polecane jest tutaj większe kładzenie nacisku na frazy lokalne. Ale to dobra wiadomość ponieważ zazwyczaj konkurencja na lokalne frazy jest większa. Zatem jeśli prowadzimy swój zakład fryzjerski albo warsztat samochodowy w Oslo albo jakimś innym dużym mieście powinniśmy dobrze zastanowić się nad pozycjonowaniem w google.no bo być może taka forma reklamy będzie dla nas najbardziej odpowiednia.

Rozwijasz swój biznes za granicą i chcesz przyciągnąć większą liczbę klientów? Skorzystaj z doświadczenia ekspertów od pozycjonowania stron w Niemczech! Odkryj, jak możesz maksymalizować zyski i zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku niemieckim.

Informacja o autorze: Redakcja

Redakcja serwisu Portal-Seo.pl - Profesjonalne artykuły, aktualności i informacje o promocji w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Zapraszamy do czytania naszych wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *