Raport z audytu SEO – publikacja WhitePress

audyt-seo-grafikaTo pierwsze tak szerokie opracowanie opublikowane na polskim rynku. Raport, który jest podsumowaniem webinarium w ramach projektu Nowa koncepcja SEO to obszerne i uniwersalne źródło wiedzy, nie tylko dla fachowców.

9 grudnia 2015 roku odbyło się pierwsze webinarium w ramach projektu Nowa koncepcja SEO, którego tematem przewodnim był audyt strony internetowej „na żywo”. Analiza dotyczy portalu o tematyce weselnej www.lokale-wesele.pl. Sprawdzono m.in. treści znajdujące się na stronie, a także jej optymalizację i widoczność w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Zapis webinarium dostępny jest pod tym linkiem.

Wynikiem audytu jest publikacja obszernego, ponad 60-stronnicowego raportu. To pierwsze, tak szerokie opracowanie udostępnione na polskim rynku. Jest on darmowy
i można go pobrać z dedykowanej podstrony.

Zdajemy sobie sprawę z obszerności tego opracowania – dokładnie opisaliśmy poszczególne elementy ze szczegółowym wyjaśnieniem proponowanych przez nasz rozwiązań – mówi dr Paweł Strykowski, współzałożyciel WhitePress i jeden z pomysłodawców projektu Nowa Koncepcja SEO.

W podsumowaniu znajdują się nie tylko konkretne wytyczne dla poddanej audytowi stronie, jest to również źródło wiedzy na temat elementów, które powinny znaleźć się w każdym audycie SEO.

Mamy świadomość, że w zależności od specjalisty SEO przeprowadzającego audyt, rozwiązania zastosowane dla danej strony mogą być bardzo różne. Są jednak pewne uniwersalne wytyczne dotyczące optymalizacji witryny, które powinny się znajdować się w takim dokumencie – mówi Tomasz Stopka, Product Manager w WhitePress i autor raportu.

Źródło: Whitepress.pl

Informacja o autorze: Redakcja

Redakcja serwisu Portal-Seo.pl - Profesjonalne artykuły, aktualności i informacje o promocji w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Zapraszamy do czytania naszych wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *