Wzory umów na audyt SEO i UX od Whitepress

W ramach projektu Nowa Koncepcja SEO, platforma Whitepress przygotowała darmowe wzory umów, do wykorzystania przy audycie SEO i (lub) UX. Są one skonstruowane tak, aby obejmowały zarówno przeprowadzenie audytu jak i wdrożenie jego wytycznych w życie.

Pierwsze usługi jakie zwykle wykonuje agencja interaktywna dla nowego klienta to właśnie audyt SEO i UX. Aby takie działania miały sens, należy wdrożyć ich wskazania w życie, co powinno być nadzorowane przez autorów audytu. Niezwykle ważna przy tym procesie jest dobrze skonstruowana umowa, która określa obowiązki obu stron, a także zabezpiecza ich interesy.

Bezpłatne wzory umów zostały przygotowane we współpracy z radcą prawnym Piotrem Stolarczykiem. Można je dowolnie modyfikować w szczególności w aspekcie: zakresu podstawowego (mogą dotyczyć tylko audytu SEO lub tylko audytu UX), zakresu usług (co mają zawierać dokumenty), terminów czy wysokości kar umownych. Ich omówienie znajduje się w artykule: Audyt SEO i audyt UX – omówienie umów na opracowanie i nadzór nad wdrożeniem.

„Mam nadzieję, że opracowane przez nas umowy będą wartościowym wsparciem zarówno dla klientów jak i dla agencji interaktywnych” – mówi Paweł Strykowski, współwłaściciel Whitepress.

Bezpłatne wzory umów znajdują się pod tymi adresami:

Umowa na opracowanie audytu SEO & UX – pobierz plik DOC

Umowa na nadzór nad wdrożeniem audytu SEO & UX – pobierz plik DOC

Informacja o autorze: Redakcja

Redakcja serwisu Portal-Seo.pl - Profesjonalne artykuły, aktualności i informacje o promocji w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy pasjonatami marketingu internetowego. Zapraszamy do czytania naszych wiadomości.

One thought on “Wzory umów na audyt SEO i UX od Whitepress

  1. Bardzo dobry pomysł, ponieważ często audyt SEO czy UX kończy się na samym audycie. A przecież audyt nie może być celem samym w sobie, wymaga kontynuacji w postaci podjęcia działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *